Pozycjonowanie stron internetowych

Posiadasz stronę internetową i chcesz aby generowała dla Ciebie nowych klientów, ale do tej pory nie osiągnąłeś zadowalającego efektu. To dlatego, że Twoja strona znajduje się daleko w wynikach wyszukiwania, a klienci szukający usług bądź towarów korzystają z usług Twojej konkurencji, która znajduje się na pierwszej stronie w Google. Możesz ich wyprzedzić i czerpać zyski z posiadania strony internetowej, jest to możliwe poprzez umieszczenie Twojej strony wysoko, tzn. na 1 stronie w wynikach wyszukiwania. O kolejności wyświetlania wyników przez wyszukiwarkę internetową nie decyduje przypadek, jeśli nie znasz się na tym lub nie masz na to czasu, oddaj się w nasze ręce. Nasz zespół zajmie się Tobą profesjonalnie i kompleksowo. Najpierw wybierzemy słowa kluczowe, które odzwierciedlają prowadzoną przez Ciebie działalność i pozwolą w łatwy sposób znaleźć Twoją firmę klientom. Podczas współpracy z nami otrzymasz: – darmową optymalizację strony, która pozwoli na jej dopasowanie do zmieniającego się algorytmu Google – osobistego doradcę, który zna specyfikę Twojej firmy i będzie czuwał nad przebiegiem pozycjonowania Twojej strony, dzięki czemu będziesz się czuł bezpiecznie i komfortowo – dane dostępowe do Panelu Klienta, dzięki temu narzędziu, w każdej chwili możesz obserwować nasze postępy naszej pracy monitorując pozycje osiągane przez poszczególne frazy. Pozycjonowanie z nami jest płatne tylko za efekty, czyli tylko wtedy gdy umieścimy Twoją stronę w pierwszej dziesiątce. Naszym celem jest zagwarantowanie Twojej stronie jak najwyższych pozycji. Skontaktuj się z nami, a nie pożałujesz, zapewniamy indywidualne podejście do klienta, a wycenę przygotujemy dla Ciebie bezpłatnie.

LINKI SPONSOROWANE
Inaczej nazywane kampanią Adwords, są idealnym uzupełnieniem do pozycjonowania naturalnego. Możesz w ten sposób zwiększyć jeszcze bardziej widoczność Twojej strony, poprzez umieszczenie jej w wynikach naturalnych na wysokich pozycjach jak i w linkach sponsorowanych, co pozwoli zwiększyć szanse na dotarcie do klienta. Największą zachętą do skorzystania z tej formy reklamy jest na pewno czas w jakim się ukazuje, w dwa dni od zawarcia z nami umowy reklama będzie już widoczna. Nasi specjaliści od kampanii Adwords zajmą się optymalizacją Twojej kampanii. Dużym plusem jest także elastyczność, mianowicie w trakcie jej trwania można zmienić: obszar geograficzny, słowa kluczowe, można również ustalić dzienny limit kosztów oraz całkowicie wstrzymać reklamę na jakiś czas. Bardzo ważny jest tekst reklamy, sformułowany tak, aby przyciągał klienta i zachęcał do kliknięcia, nasi specjaliści dopilnują aby tekst był jak najlepszy.

MARKETING SZEPTANY
Usługa marketingu szeptanego pozwoli wywołać pozytywne opinie o firmie i umożliwi zbudowanie pozytywnego wizerunku, który przyspieszy podejmowanie decyzji o zakupie przez klientów. Z badań wynika, że około 75% osób zanim podejmie decyzję o skorzystaniu z danej usługi czy produktu, najpierw sprawdza opinie na forach, blogach tematycznych odnośnie firmy i jej usług. Zadowolony klient jest najlepszą rekomendacją firmy. Nasze opinie i posty wyglądają naturalnie. W ramach naszej usługi pozycjonujemy najlepsze wątki, w których zostanie podjęty temat Twojej firmy, aby były łatwo dostępne dla klientów po wpisaniu fraz związanych z nazwą Twojej firmy i opiniami.